Перейти до головного контенту

Вступ

Digital Finance це багатоканальна платіжна платформа, яка поєднує продавців та покупців. Дозволяє приймати онлайн-оплати на вашому сайті. Ми пропонуємо готові платіжні рішення для бізнесу будь-якого розміру.

Можливості

Digital Finance надає широкий спектр способів прийому платежів, виплат клієнтам, а також інші послуги:

  • Прийом платежів на нашій платіжній сторінці для мерчантів, які не мають сертифіката відповідності PCI DSS або просто не хочуть обробляти конфіденційні дані платіжних карток на своїй стороні. Даний метод прийому платежу дозволяє приймати оплату карткою, здійснювати платежі по токену картки, так і використовувати Apple Pay, Google Pay, Masterpass та інші способи оплати.
  • Прийом платежів по host-2-host протоколу для мерчантів, які мають сертифікат PCI DSS, та працюють з даними платіжних карток на своїй стороні. У цьому випадку доступна оплата карткою, або з використанням токена раніше збереженої картки.
  • Токенізація картки (можливий як окремий метод верифікації картки з токенізацією, так і отримання токена картки після успішного платежу)
  • Виплати на картку з використанням повного номера картки
  • Виплати на картку з використанням токена картки
  • Інші види платежів

Початок роботи

З чого почати?

Насамперед потрібно зрозуміти, які послуги платіжного шлюзу будуть вами використовуватися. Опис видів доступних сервісів ви можете знайти в розділі "Послуги" цієї документації, в якому послідовно та з прикладами описано процес проведення транзакції для кожного типу послуги. Детальний опис кожного методу API, що згадується в документації послуг, можна знайти у відповідному розділі Методи API.

У ході інтеграції знадобиться також розділ "Довідники", в якому ви зможете знайти перелік статусів транзакцій, коди помилок API, коди причин відмови та списки тестових номерів карт. Коли ви будете готові приступити до інтеграції, ми видамо вам необхідні облікові дані та інструкції для роботи з API у тестовому режимі, в якому не проводиться жодних реальних фінансових операцій, і можуть бути використані лише тестові картки.

Отримання облікових даних для роботи з API

Для роботи з API вам будуть видані облікові дані для роботи в тестовому оточенні, які включають:

ПараметрОписприклад
api_urlБазова URL для запитів до APIhttps://api.digital-finance.com.ua
account_idІдентифікатор вашого облікового запису в системі Digital Finance1234
wallet_idІдентифікатор гаманця у системі Digital Finance. Кожен гаманець зберігає у собі баланс у певній валюті. Ви можете мати один або більше wallet_id, якщо це необхідно1234
point_idІдентифікатор точки прийому платежів. У деяких випадках може бути кілька точок. Налаштування вашої платіжної сторінки, набір доступних послуг, комісії, налаштування захисту від шахрайства можуть бути різними для різних point_id.1234
service_idІдентифікатор послуги. Зазвичай для вашої точки доступно кілька послуг (Наприклад, інтернет-еквайринг, виплати на картку – це окремі послуги, що мають унікальний service_id)1234
api_tokenСекретний рядок, який використовується для авторизації в API.qwerty123456

Перехід у продакшн

Після завершення тестування для вас буде створено новий обліковий запис для роботи в продакшн-режимі. Ви отримаєте нові account_id, wallet_id, point_id, api_token та інші service_id для кожного типу послуги. Тестовий обліковий запис при цьому також залишиться активним і ви зможете і надалі продовжувати його використовувати для тестування будь-яких доробок.

Підтримка

Під час інтеграції, у вас буде онлайн доступ до нашої техпідтримки, де ви зможете ставити всі питання, пов'язані з API, що цікавлять, якщо раптом не знайшли відповіді в даній документації, яка регулярно доповнюється на підставі питань, що часто надходять від мерчантів.

Вдалою вам інтеграції та якнайшвидшого запуску в продакшн!